Konfigurator pomieszczeń
Strona główna Bergo Wielofunkcyjne płytki podłogowe Bergo Easy
Kliknij na miniaturę, by ją powiększyć

Wielofunkcyjne płytki podłogowe Bergo Easy

Producent:
Bergo
Kod produktu:
be1
Wymiar:
Wzór:
Czas realizacji:
10 dni roboczych
Czas realizacji:
 
Średnia ocen:
0.00
Cena brutto z 23% VAT: 141.45 zł
Ilość:
Cena końcowa: 141.45 zł
Opis
Do pobrania

Negocjuj swoją cenę

Budowa:  płytki jednorodne wykonane z tworzywa elastycznego PP

Grubość całkowita:  14,0 mm

Szerokość:  302,1 mm

Długość:  302,1 mm

Ciężar 1 płytki:  0,35 kg

Łączenie:  zatrzaski krawędziowe

Przeznaczenie:  podłoga do garażu, podłoga na balkon/taras - użytkowanie komercyjne/obiektowe

Najmniejszą jednostką zamówieniową jest 1 paleta = 90 m2. Nie ma możliwości zamówienia mniejszej ilości niż 1 paleta.

1 opak = 5 m2 = 55 płytek

Bergo Flooring to wysokiej jakości wielofunkcyjny, przenośny lub stacjonarny system podłogowych płytek do zastosowania w środku i na zewnątrz obiektów o każdym natężeniu ruchu oraz dowolnym małym lub dużym punktowym obciążeniu dynamicznym i statycznym.

Produkt przeznaczony jest do instalacji głównie na powierzchniach betonowych lub asfaltowych, przekształcając je w mgnieniu oka w kolorowe i bezpieczne nawierzchnie do użytku gospodarczego, rekreacyjnego, zabawy czy rywalizacji sportowej. Podłogi płytkowe Bergo nie wymagają przy tym corocznego, kosztownego remontu. Doskonale nadają się do zastosowania jako tymczasowa lub stała nawierzchnia tarasowa/balkonowa oraz do dekoracji tarasów ogrodowych, basenowych, pomostów, balkonów, ganków przydomowych, chodników, alejek ogrodowych lub altanek, powierzchni zabawowych dla dzieci. Szczególnie polecane jako techniczna podłoga modułowa instalowana w garażach, warsztatach, pomieszczeniach gospodarczych czy piwnicach. Instalacja płytek Bergo jest niezwykle prosta i szybka dzięki krawędziowym zatrzaskom łączącym brzegi poszczególnych modułów.

Dowolnej szerokości i długości powierzchnie stworzone z połączonych na stałe czy okresowo modułów dostępnych w różnych kolorach mogą być wykorzystane jako ciągi piesze wokół budynków, namiotów, hal targowych czy wystawowych. Mogą być układane na dowolny czas podczas targów, festiwali i festynów, karnawałów i innych imprez o charakterze masowym nawet przy złych warunkach atmosferycznych. Płytki Bergo doskonale odprowadzają wodę ze swojej powierzchni, a wierzchnia aplikacja antypoślizgowa zapewnia poczucie bezpieczeństwa nawet jeśli pada deszcz.

Pliki dodatkowe

Informacja techniczna