Konfigurator pomieszczeń
Strona główna Panele winylowe
Porównaj wybrane towary
Panele winylowe Gerflor Senso Cacao 0307 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Cacao 0307
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Ceruse Blanc 0301 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Ceruse Blanc 0301
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Columbia 0347 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Columbia 0347
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Fishbone 0777 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Fishbone 0777
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Fishbone Fonce 0778 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Fishbone Fonce 0778
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Kola 0309 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Kola 0309
Producent: Gerflor
71.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Brickell Dark 1119 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Brickell Dark 1119
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Brickell Grey 1099 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Brickell Grey 1099
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Brown 1092 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Brown 1092
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Clear 1093 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Clear 1093
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Dark 1094 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Cashew Dark 1094
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Dew Beige 1091 Panele winylowe
Panele winylowe Gerflor Senso Lock Dew Beige 1091
Producent: Gerflor
116.00 zł
panele winylowe - kup teraz

Jesteś w dziale Panele winylowe cena zapoznaj się z nasza ofertą. Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu tel. 512 750 515

Porównaj wybrane towary
 
1234567 

Innowacja i naturalny styl podłogi w systemie panele winylowe


Panele winylowe lub panele lvt (luxury vinyl tiles) to znakomity i oryginalny pomysł na nowoczesną nawierzchnię podłogową dla osób ceniących wygodę instalacji, trwałość, komfort użytkowania oraz przystępną cenę zakupu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zarówno indywidulanych jak i inwestycyjnych w swojej ofercie umieściliśmy winylowe nawierzchnie podłogowe najbardziej renomowanych i uznanych europejskich producentów, które stanowią alternatywę dla laminowanych lub drewnianych. Panele lvt wiernie odwzorowują naturalne deski drewniane lub nawierzchnie kamienne, poszerzając w ten sposób ofertę dla miłośników naturalnych materiałów. Każde wnętrze zarówno zaprojektowane w nowoczesnych i minimalistycznych trendach architektonicznych jak i w klasycznym stylu wymaga eleganckiej, praktycznej i łatwej w utrzymaniu czystości podłogi lvt. Z pomocą przychodzą nam innowacyjne, wysokiej jakości panele winylowe renomowanych marek takie jak Gerflor, Tarkett, Forbo.


Panele lvt to szybki i prosty montaż oraz ciekawe wykończenia nawierzchni


Jednocześnie ogromną zaletą paneli lvt jest bardzo łatwy montaż. Oprócz instalowanych tradycyjnie na klej montażowy, odpowiedni do podłoża instalacyjnego, wiele kolekcji paneli winylowych posiada zamek łączący krawędzie typu clic / lock dzięki czemu instalacja podłogi lvt staje się szybka i wygodna. Aby je ułożyć wystarczy jedynie złączyć krawędzie ze sobą, zatrzaskując dokładnie zamek. Do precyzyjnego złączenie krawędzi zalecane jest użycie specjalnego młotka z gumowym końcem, który nie uszkodzi panelu podczas montażu. W swojej ofercie posiadamy również samoprzylepne panele winylowe, których instalacja jest niesamowicie prosta i intuicyjna i może zostać przeprowadzona przez osobę, niemającą doświadczenia w montażu nawierzchni podłogowych. W celu poprawienia przyczepności paneli samoprzylepnych do podłoża należy odpowiednio je przygotować poprzez wyrównanie wszelkich nierówności tak aby nawierzchnia była stabilna, równa, sucha i czysta oraz zastosować specjalny grunt Primer uprzednio rozprowadzony równomiernie po posadzce. Podłogi winylowe Gerflor stanowią połączenie estetyki drewna i praktycznego zastosowania pcv w przystępnych cenach. Każda z zaprezentowanych kolekcji, posiada specyficzny rodzaj wykończenia, tłoczenia nawierzchni i krawędzi, tak aby efekt po ich ułożeniu był doskonałym odzwierciedleniem naturalnych właściwości drewna lub kamienia.


Szerokie zastosowanie podłogi lvt, najwyższa jakość i ekologia


Prezentowane kolekcje paneli w zależności od grubości całkowitej winylu, grubości warstwy ścieralnej i systemu montażu, mogą być przeznaczone do użycia domowego w budynkach mieszkalnych lub do komercyjnego w lokalach o znacznych natężeniu ruchu jak restauracje, galerie handlowe, lokale usługowe itp. Dzięki pionierskiej technologii produkcji oraz wysokiej jakości materiałów użytych w ich wewnętrznych konstrukcjach są niezwykle odporne na ścieranie, zarysowania, wgniecenia. Mogą być instalowane w miejscach mokrych lub wilgotnych jak łazienki, kuchnie, przedpokoje. Są przy tym bardzo bezpieczne dla środowiska i nie emitują żadnych szkodliwych czynników.


Podłogi winylowe a ogrzewanie podłogowe


Naszą przygodę z panelami winylowymi rozpoczęliśmy już w 2012 roku. Dlatego też przez cały ten czas staraliśmy się dobrać i wyselekcjonować najlepszych i najbardziej doświadczonych dostawców oraz producentów rynku europejskiego. W naszej ofercie oprócz podłóg lvt Gerflor posiadamy również bogatą kolekcję paneli winylowych szwedzkiego producenta firmy Tarkett (Starfloor, Inspiration, Essential) oraz Forbo (Allura). Jakość produktów oraz zadowolenie ich Użytkowników stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.


Różnorodny asortyment paneli, profesjonalizm i wiedza techniczna naszymi atutami


Wielu klientów zadaje nam pytanie: czy panele podłogowe nadają się na ogrzewanie podłogowe? Ogólnie rzecz biorąc jak najbardziej, ale jest kilka czynników, o których musimy pamiętać jeśli zdecydujemy się na takie połączenie. Po pierwsze wskazane jest zastosowanie ogrzewanie wodnego ogrzewania podłogowego, którego musimy użyć żeby dodatkowo wygrzać i wysuszyć świeżo położoną wylewkę betonową, w której biegnie instalacja grzewcza. Jeśli nie jest to nowa nawierzchnia, możemy pominąć etap wygrzewania. Podczas instalacji paneli winylowych z zamkiem clic/lock czyli na pływająco, nie wolno stosować podkładu wyciszająco-izolującego. W przeciwnym razie energia cieplna kumulująca się pod panelami, zostanie zatrzymana przed podkład, wybrzuszy je trwale, wyłamując zamki krawędziowe. Aby tego uniknąć, zamiast podkładu użyjmy właściwego kleju na bazie poliuretanu, aby panele lvt czy płytki winylowe podkleić do podłoża. Taka instalacja zagwarantuje, że panel będzie tworzyć jedną spójną całość z podłożem, dzięki czemu stworzy się idealna jednolita powierzchnia, która będzie przewodzić energię cieplną wytworzoną w podłożu betonowym, ku górze i oddawać ją równomiernie w całym pomieszczeniu. A przecież właśnie o to chodzi w systemie ogrzewania podłogowego, aby nie tylko było przyjemnie naszym stopom, gdy chodzimy bo ciepłej winylowej podłodze, ale również żeby panel winylowy oddawał ku górze przewodzoną energię ogrzewając wnętrze domu.


Stosowanie podkładu podczas instalacji podłóg winylowych


Choć podłogi winylowe same w sobie są ciepłym i cichym w użytkowaniu pokryciem podłogowym, podczas instalacji możemy dodatkowo zastosować podkład akustyczny aby jeszcze bardziej zniwelować odgłos chodzenia lub zachować odpowiednie warunki termoizolacji nawierzchni pod warunkiem, że nie będziemy używać ogrzewania podłogowego (patrz wyżej). Warunkiem stosowania podkładu jest uprzednie właściwe przygotowanie podłoża instalacji, które musi być równe, stabilne, suche, czyste, odtłuszczone oraz wybranie odpowiedniego podkładu dopasowanego grubością, strukturą i właściwościami do danej kolekcji paneli winylowych. Przed wyborem podkładu, radzimy zapytać się sprzedawcy, gdyż zastosowanie nieodpowiedniego produktu podczas instalacji może być przyczyną wybrzuszania się paneli, łódkowania, uginania lub innych trwałych defektów uniemożliwiających uwzględnienie reklamacji produktu. Każdy produkt z kolekcji paneli płytek winylowych powinien być instalowany zgodnie z zaleceniami danego producenta, zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu oraz z zastosowanie odpowiednich materiałów i akcesoriów montażowych rekomendowanych przez tegoż producenta.


Różnorodny asortyment paneli, profesjonalizm i wiedza techniczna naszymi atutami


Naszą przygodę z panelami winylowymi rozpoczęliśmy już w 2012 roku. Dlatego też przez cały ten czas staraliśmy się dobrać i wyselekcjonować najlepszych i najbardziej doświadczonych dostawców oraz producentów rynku europejskiego. W naszej ofercie oprócz podłogi lvt Gerflor  (Senso, Creation, Rigid) posiadamy również bogatą kolekcję paneli winylowych szwedzkiego producenta firmy Tarkett (Starfloor, Inspiration, Essential) oraz Forbo (Allura). Wiedza i doświadczenie zdobyte w pracy z najlepszymi fabrykami i markami z branży podłogi winylowe pozwoliły nam zrealizowanie wielu udanych projektów zarówno dla klienta indywidualnego oraz z sektora inwestycyjnego. Jakość naszych produktów oraz zadowolenie ich Użytkowników stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Nasze bestsellery