Konfigurator pomieszczeń
Strona główna EverTiles Płytki kratki basenowe łazienkowe EverTiles Aqua
Kliknij na miniaturę, by ją powiększyć

Płytki kratki basenowe łazienkowe EverTiles Aqua

Producent:
EverTiles
Kod produktu:
eta8
Wymiar:
Wzór:
Czas realizacji:
2-3 dni robocze
Czas realizacji:
 
Średnia ocen:
0.00
Cena brutto z 23% VAT: 6.00 zł
Ilość: szt.
Cena końcowa: 6.00 zł
Opis

Budowa:  płytki kratki basenowe łazienkowe jednorodne wykonane z tworzywa elastycznego

Grubość całkowita:  8,0 mm

Szerokość:  20 cm

Długość:  20 cm

Ciężar 1 płytki:  0,2 kg

Łączenie:  zatrzaski krawędziowe

Przeznaczenie:  nawierzchnia przybasenowa, tarasowa, łazienkowa, do sauny

Dostępne kolory:

Navy Blue - ciemno niebieski

Produkt sprzedawany na pełne opakowania:

1 opak = 4,0 m2 = 100 płytek

EverTiles Aqua to wysokiej jakości wielofunkcyjny, przenośny lub stacjonarny system podłogowych płytek kratek do zastosowania w środku i na zewnątrz pomieszczeń o mokrych lub zawilgoconych podłożach.

Produkt przeznaczony jest do instalacji głównie na powierzchniach betonowych lub ceramicznych, przekształcając je w mgnieniu oka w kolorowe i bezpieczne nawierzchnie do użytku rekreacyjnego lub zabawy. Podłogi płytkowe EverTiles Aqua nie wymagają przy tym corocznego, kosztownego remontu. Doskonale nadają się do zastosowania jako tymczasowa lub stała nawierzchnia terenów przybasenowych, saun, szatni sportowych, pomostów, alejek ogrodowych, powierzchni zabawowych dla dzieci lub nawet podłóg jachtowych i statkowych. Można ich również użyć jako tymczasowej podłogi w namiocie czy przyczepie kempingowej.

Są elastyczne, wytrzymałe, a co najważniejsze bardzo bezpieczne w użytkowaniu - posiadają antypoślizgowe wypustki powierzchniowe. Instalacja płytek EverTiles Aqua jest niezwykle prosta i szybka dzięki krawędziowym zatrzaskom łączącym brzegi poszczególnych modułów, które umożliwiają przy tym zwijanie kratek w dowolnej wielkości rolki (maty), co ułatwia ich transport i magazynowanie bez potrzeby rozpinania poszczególnych segmentów.