Konfigurator pomieszczeń
Strona główna Wykładzina PCV Wykładziny sportowe Wykładzina ochronna zabezpieczająca podłogi sportowe 900
Kliknij na miniaturę, by ją powiększyć

Wykładzina ochronna zabezpieczająca podłogi sportowe 900

Kod produktu:
C900
Wymiar:
Wzór:
Czas realizacji:
7 dni roboczych
Czas realizacji:
 
Średnia ocen:
0.00
Cena brutto z 23% VAT: 50.00 zł
Ilość:
Cena końcowa: 50.00 zł
Opis

Negocjuj swoją cenę

Budowa:  siatka poliestrowa, dwustronnie kryta PVC, lakierowana

Grubość całkowita:  0,8 mm

Szerokość:  3,0 m

Długość całkowita rolki:  29/58 mb

Gramatura:  900 g/m2

Kolorystyka:  szary, czarny, niebieski, czerwony

Produkt sprzedawany tylko i wyłącznie na pełne rolki. Nie ma możliwości docięcia żądanej ilości metrów.

Prezentujemy najnowsze rozwiązanie, które w skuteczny i profesjonalny sposób chroni parkiety NBA podczas gali pomeczowych oraz sale sportowe w tysiącach amerykańskich szkół. Jego rosnąca popularność dotarła również na rynek europoejski.

Trójwarstwowa poliestrowo-winylowa konstrukcja tkaniny to innowacyjny, a zarazem trwały i wygodny w zastosowaniu system ochrony dla każdego rodzaju podłóg sportowych. Niezwykle wytrzymały, trójwarstwowy materiał stanowi doskonałą warstwę ochronną pomiędzy podłogą, a stopami użytkowników. Tkanina poliestrowa powlekana dwustronną warstwa PVC jest wodoodporna, trudnopalna, antybakteryjna i odporna na pleśń i wilogoć. Doskonale zabezpiecza podstawową nawierzchnię sportową w salach gimnastycznych i widowiskowych podczas imprez innych, niż rangi sportowej np.: akademii, targów, apeli, dni otwartych. Nie łamie się na krawędziach, nie odbarwia na zagięciach. Jest także odporna na przecięcia, zadrapania i zarysowania mechaniczne.

Tkaniny poliestrowe powlekane metodą "knife coating" są lekkie i elastyczne, a przy tym bardzo wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie oraz charakteryzują się bardzo wysokim przyleganiem warstw. Do łączenia krawędzi oraz lepszego przylegania do chronionego podłoża, zalecane jest użycie taśmy.

Wykładzina ochronna pcv